צוות

צוות הקואליציה אחראי על פיתוח ויישום התכניות בשטח;

טיפול ישיר, הכשרת צוותים ומוכנות לחירום

Taly-bio-photo2

טליה לבנון

Ohad

אוהד אבירם

מנהל ארצי, מרכזי הכשרה אזוריים

Ohad.a@itc-office.org.il

Omer

עומר אגוזי

מנהל פיתוח משאבים

Omer.egozi@itc-office.org.il

איברהים לאתר

אברהים אלעטאונה

מרכז יחידה קלינית, מרכז החוסן לחברה הבדואית

ibrahem@itc-office.org.il

yael levaot

יעל לבאות

מנהלת מרכז החוסן לחברה הבדואית

Yael.l@itc-office.org.il

ddikla

דיקלה מזרחי

מתאמת כספים ופרוייקטים

Dikla@itc-office.org.il

Gila

גילה בן שטרית

מנהלת כספים

Gila.bs@itc-office.org.il

Gili Nir

גילי ניר

מנהל פרוייקטים

Gili.Nir@itc-office.org.il

Debra

דברה סלונים

מנהלת קשרים בין-לאומיים

Debra.slonim@itc-office.org.il

Amir Reisman

אמיר רייסמן

מנהל מרכז הכשרות אזורי, אזור צפון

Amir@itc-office.org.il

Sarit

שרית זיו

מנהלת תכנית 'מנהיגות קהילתית בחירום'

sarit.ziv@itc-office.org.il

Yonatan

יונתן שושן

מנהל מרכזי החוסן, אזור דרום

yonatan@itc-office.org.il

DSC_0058

מירי שפיגל

מנהלת משרד

miri@itc-office.org.il

צור קשר

הקשבה, תכנון ותגובה.

הקואליציה הישראלית לטראומה ע"ר הוקמה לצורך כך.

נשמח לענות לשאלות ולסייע.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.