לתמיכה רגשית ע”י ארגוני הקואליציה ער”ן – 1201 או בווטסאפ 052-8451201 | נט”ל – 1800-363-363 | מוקד חוסן ארצי 5486*

אודותינו

הקואליציה הישראלית לטראומה, אשר נוסדה בשנת 2001 ביוזמת ,UJA Federation of NY
הפכה עם השנים לאבן פינה בטיפול הלאומי בטראומה ובמוכנות לחירום בישראל ובעולם ולגוף המכשיר מנהיגות,
הכוונה ומשאבים לפני משבר, במהלכו ולאחר סיומו, לייצר רצף שירותים.

image

הייעוד שלנו

בעולם בו שכיחות מצבי החירום והמשבר הנובעים מאסון טבע או ממעשי אדם, גדלה והולכת, ניהול נכון של האירועים הופך למשמעותי יותר מתמיד ותורם לשיפור יכולת ההתאוששות של היחיד, הקהילה והחברה כולה.
לכן, אנו מעמידים לרשותכם גישה הוליסטית שיתופית, המשלבת את המומחיות שרכשנו לאורך השנים עם הידע והניסיון המצטבר בארגונים המומחים בהתמודדות עם מצבי משברהמובילים ובגופים הממשלתיים. גישה ייחודית זו, תורמת לחיזוק החוסן הלאומי, מסייעת להיערכות לאומית מיטבית לשעת חירום ומבטיחה המשכיות טיפולית במצבי טראומה.

תפיסת העבודה שלנו 

על מנת להגשים את ייעודנו, אנו פועלים לאורך ציר הזמן לפני חירום, בזמן חירום ובהתאוששות שאחרי החירום – בהתאמה אישית לצורכי קהלי היעד שאנו משרתים כמו חברה ערבית, חברה חרדית, עולים, פליטים, בעלי מוגבלויות, גופי ממשל, רשויות מקומיות, צוותים מקצועיים וארגונים במגזר הפרטי. כל זאת, תוך התמקדות בלב העשייה שלנו – היערכות והתמודדות במצבי משבר בארבעה ממדים:

אנחנו מקימים ומנהלים מרכזי חוסן בהובלת הממשלה, מפעילים מרכזי הכשרה אזוריים המקנים למשתתפים מיומנויות מנהיגות וניהול בחירום ומספקים לגופים וארגונים משאבי התמודדות לשיקום קליני ופסיכו-סוציאלי של הקהילה, המשפחה והפרט ולחיזוק החוסן של הצוותים המטפלים.

image

במה אנחנו מתמקדים? 

כמרכז ידע ישראלי ועולמי בתחום המוכנות לחירום, פיתוח חוסן ומשאבי התמודדות עם משבר, אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם פעילים חברתיים, ארגונים, עסקים ורשויות מקומיות וממשלתיות. זאת, על מנת להטמיע בקרב אנשיהם מיומנויות פסיכו-סוציאליות לניהול מצבי חירום ולספק כלים לשימור עצמי ולמניעת שחיקה בקרב הצוותים.
כמו כן, אנו מגיבים בזמן אמת למשברים המתרחשים ברחבי העולם,
באמצעות משלחות סיוע שמכשירות את גופי החירום הרשמיים, תומכות בצוותי ההתערבות המקומיים בניהול האירוע ומספקות כלים שמסייעים לקהילה להתאושש במהירות ובכוחות עצמה.

image

עקרונות העבודה שלנו

פעילותנו בקואליציה הישראלית לטראומה, שומרת על רציפות מלאה.
בימי השגרה אנו לומדים וחוקרים את עולמות התוכן שלנו, מלטשים את שיטות העבודה ומפתחים את המודלים המבוססים על ידע וניסיון שצברנו במציאות הישראלית. ידע זה משמש להכשרות בארגונים השונים, המפיצים את הידע בקרב אנשיהם ותורמים בכך לחיזוק החוסן בארגון ובקהילה.

image image

לתרומה באמצעות כרטיס אשראי

לתרומה בסך

בחרו אמצעי תשלום

icon

בימי שגרה ובשעת חירום,
הקואליציה הישראלית לטראומה, נמצאת כאן בשבילכם.

זמינים עבורכם גם בטלפון: 02-6722618 ובדוא”ל info@itc-office.org.il

זמינים עבורכם גם בטלפון:
02-6722618
ובדוא”ל info@itc-office.org.il